polski producent ozonatorów i sterylizatorów UV-C

Kim jesteśmy?

Firma LASER HI-TECH zlokalizowana w Raszynie, w województwie mazowieckim, istnieje od 2009 roku. 

Polski producent ozonatorów i sterylizatorów UV-C

Jesteśmy polskim producentem wysokiej klasy urządzeń dla medycyny i kosmetologii estetycznej oraz urządzeń do ozonowania i dezynfekcji UV-C.
Nasze wieloletnie doświadczenie i ekspertyza inżynierów zaowocowały ofertą szerokiego asortymentu urządzeń w dwóch powyższych dziedzinach, które cieszą się popularnością w gabinetach kosmetologii estetycznej, jak i u klientów z innych branż zlokalizowanych w całej Polsce.

Gwarantujemy wysoką jakość polskiej produkcji i wsparcie serwisowe.

GDZIE JESTEŚMY?

Lokalizacja firmy

LASER HI-TECH
ul. Jaworskiego 7
05-090 Raszyn
woj. mazowieckie
PL

Dojazd do LASER HI-TECH

Kompleksowe wsparcie w zakresie ozonowania i dezynfekcji

kompleksowe wsparcie LASER HI-TECH

Kompleksowe wsparcie

LASER HI-TECH zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie ozonowania i dezynfekcji UV-C: wysokiej klasy urządzenia polskiej produkcji, szkolenia z prawidłowego przeprowadzania procesu ozonowania, profesjonalny serwis, dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów, najlepszą jakość obsługi, a także wsparcie merytoryczne i profesjonalne doradztwo.

Pełen asortyment do ozonowania i dezynfekcji

Nasza oferta produktowa obejmuje urządzenia do ozonowania o wysokiej wydajności, wraz z akcesoriami uzupełniającymi, takimi jak: maski z filtrami, okulary ochronne czy mierniki poziomu stężenia ozonu. Dzięki temu można się u nas w pełni zaopatrzyć w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia ozonowania. Oferujemy także sterylizatory UV-C, które nie wymagają przestrzegania żadnych procedur.

Gwarancja i serwis

Nasze urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE wystawiony w Unii Europejskiej oraz gwarancję.
Prowadzimy profesjonalny serwis wyspecjalizowany w naprawie i modernizacji urządzeń do ozonowania. Zapewniamy naszym klientom najtańszą wymianę generatorów ozonu, serwis pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów w okresie wieloletniej eksploatacji.

Wsparcie merytoryczne

Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy, kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w trakcie pracy z ozonem, dlatego udostępniamy normy i wytyczne zawarte w procedurze przeprowadzania ozonowania.

Szkolenia

Nasze Centrum Szkoleniowe świadczy usługi szkoleń z prawidłowego przeprowadzania procesu ozonowania, które uprawnia do dezynfekcji, deodoryzacji i deakaryzacji stężonym ozonem, przy użyciu ozonatorów LASER HI-TECH.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń

SPRAWDŹ

Zaopatrujemy, gwarantujemy, doradzamy, szkolimy i serwisujemy!