Sterylizatory UVC i Lampy UVC do różnych potrzeb i powierzchni

Niewątpliwą zaletą sterylizatorów UVC jest fakt, że nie wymagają one przestrzegania procedur związanych ze szkodliwością ozonu, tak jak w przypadku ozonatorów. W związku z tym proces dezynfekcji przeprowadza się przez cały czas pracy w biurach, hotelach, gabinetach, przychodniach, szpitalach i innych lokalach usługowych, produkcyjnych czy gastronomicznych. Sterylizatory ścienne wyposażone są w fotokatalizator. Gwarantujemy wysoką jakość polskiej produkcji i wsparcie serwisowe.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie: pod numerem telefonu +48 516 829 223 lub +48 502 339 374
lub mailowo: pod adresem kontakt@laserhitech.pl

DOSTAWA W 24 GODZINY ⋅ GWARANCJA ⋅ SERWIS MOBILNY

STERYLIZATORY MOBILNE UV-C

sterylizatory mobilne UV-C

STERYLIZATOR MOBILNY
NA STATYWIE UVC-50/S

Typ urządzenia: sterylizator mobilny UV-C
Technologia: światło UV-C
Przeznaczenie: do dezynfekcji powietrza i powierzchni  do 100 m²

Cena promocyjna: 1490 zł.
dostępny – wysyłka w 24 h

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Podwójny system pracy
z lampą wewnątrz i na zewnątrz
Wydajność wentylatora 195 m³/h
Wielkość powierzchni do dezynfekcji:
lampa na zewnątrz do 50 m²,
lampa wewnątrz do 200 m2
 podwójna  lampy UV-C 254 nm
o mocy łącznej 80 W
Żywotność lamp UV-C do 10 000 godzin
Sprawność usuwania wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy,
alergenów i nieprzyjemnych zapachów > 99%
Współczynnik deodoryzacji  > 90%
Pobór mocy 150 W
Poziom hałasu  < 46 dB
Typ urządzenia:
przenośne, wyposażone w kółka i rączkę
Wymiary  85 x 25 x 25 cm
Waga 8 kg
sterowanie: czasomierz na 30, 60, 90, 120 minut – sterowany pilotem

OPIS URZĄDZENIA

Sterylizator mobilny UVC-50/S o wydajności 195 m³/h jest jednym z naszych najnowszych produktów do ochrony przed koronawirusem, ponieważ zastosowane lampy UV-C 254 nm o wysokiej mocy 80 Wat szybko usuwają bakterie i wirusy oraz grzyby, roztocza, alergeny i nieprzyjemne zapachy (na poziomie sprawności > 99%). Urządzenie ma dwa systemy pracy. Sterylizację możemy przeprowadzać z lampą wewnątrz obudowy przy zamkniętej komorze sterylizacyjnej lub z lampą na zewnątrz. Przy dezynfekcji z lampą schowaną wewnątrz obudowy proces sterylizacji odbywa się podczas przebywania ludzi w pomieszczeniu. Wówczas sterylizujemy powietrze. Jeżeli lampa świeci na zewnątrz w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie. W tym przypadku sterylizujemy powietrze i powierzchnie. Promieniowanie UVC w zamkniętej komorze niewidoczne na zewnątrz sterylizuje powietrze pompowane do wnętrza sterylizatora i wypuszcza je na zewnątrz w obiegu ciągłym lub z programowanym czasem działania. Takie rozwiązanie umożliwia dezynfekcję bez ozonu i szkodliwości promieniowania UVC. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest niski poziom hałasu oraz mały pobór mocy, dzięki czemu sterylizacja powietrza lub powierzchni jest oszczędna i nieuciążliwa podczas pracy w pomieszczeniu. Za wygodą przemawia również inteligentny system sterowania czasem pracy pilotem. Urządzenie wyposażone jest w kółka i rączkę, dzięki czemu może być przestawiane lub przenoszone w dowolne miejsce. To idealne rozwiązanie do dezynfekcji małych pomieszczeń mieszkalnych lub usługowych. Sterylizatory UVC stosuje się w biurach, hotelach, szpitalach, gabinetach i przychodniach, szkołach, sklepach, barach i restauracjach, pracowniach usługowych i produkcyjnych, mieszkaniach i tp. Wykorzystanie lamp emitujących promieniowanie UVc to bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób pozbycia się wirusów, bakterii oraz grzybów.

Wymierne korzyści i wygoda

Dezynfekcja UV-C odbywa się bez ozonu i szkodliwości promieniowania UV-C. Dzięki temu można cieszyć się czystym powietrzem w trakcie pracy, bez konieczności opuszczania pomieszczenia ani przestrzegania procedur, w przeciwieństwie do metody ozonowania. Zastosowanie sterylizatorów UV-C jest bezpieczne dla zdrowia człowieka oraz zwierząt. Skuteczność zastosowanej technologii zapewnia czyste powietrze i przynosi szereg innych wymiernych korzyści.

Gwarancja i serwis

Nasze urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE wystawiony w Unii Europejskiej oraz gwarancję 12 miesięcy. Zapewniamy naszym klientom serwis pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów w okresie wieloletniej eksploatacji.